Tellimine

1.Kehtivus                                                                                                

Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Vavo Tarvik internetipoest tellitud kaupadele.

2. Hind ja kaubad
Kõik OÜ Vavo Tarvik kodulehel olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Lahtise õli ostul tuleb lisaks õlile osta vastavalt kogusele taara 1;3;5;10 liitrit. Ühe pakiga (saatmiskuluga) saadame kuni 20 liitrit õli, sama kehtib ka tehase pakendatud õlide puhul. See on tingitud pakiautomaadi suurusest ja paki kaalust.

3. Tellimuse vormistamine
Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige nupule "Lisa ostukorvi", avanenud lehel saate sisestada enda andmed. Samuti saate muuta kauba kogust. Tellimuse saate kinnitada klikkides lingile "Kinnita tellimus". Tehtud tellimus saadetakse koheselt ka Teie e-posti aadressile. Tellimus on aluseks kauba eest tasumiseks. Originaalarve saadetakse Teile koos kaubaga.

4. Kauba kohaletoimetamine
Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et Teie aadress oleks õige. Kohaletoimetamine toimub  vastavalt soovile kas SmartPOST ´ iga, POST24 või  "ELS postikulleriga" – ehk Eesti Post (ELS) toimetab kauba otse Teie koju või tellimusel märgitud aadressile. Kauba saatmist ei toimu enne, kui Meie kontole on laekunud ettemaks kogu tellimuse järgi tasumisele kuuluva summa ulatuses.

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest Meile elektronposti teel valdur(ät)vavo.ee.

NB! Saadetise kättesaamisel ELS kullerilt, on SAAJA kohustus veenduda, et pakk oleks terve ja transpordikahjustuseta! Vajadusel veenduge ka paki sisu seisus, enne kui annate kullerile allkirja, et paki vastu võtnud olete. Sest ELS hilisemaid pretensioone EI RAHULDA!

 5. Tellimuse tühistamine
NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettemaksu tasunud 5 tööpäeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Tehtud tellimuse saate tühistada saates vastava teate valdur(ät)vavo.ee või helistate 51 61 708. Kui kaup on juba laost välja saadetud, siis tellimust enam tühistada ei saa!

6. Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimuse täitmise tähtajad on 1-7 tööpäeva, sõltuvalt tellimusest. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel 1 tööpäeva jooksul peale ettemaksu laekumist.

7. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

7.1. Vavo OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

7.2. Isikuandmed on andmed, mida Vavo.ee kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

Kontaktandmete (sh teie nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel või kaupluses veebilehe kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi ja telefoninumbrit) järelmaksutaotluse esitamisel.

7.3. Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Vavo.ee uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Vavo.ee avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Vavo.ee teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine. 

7.4. Vavo.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

7.5. Vavo.ee võib kasutada Ostja isikuandmeid oma õiguste kaitseks ning edastada oma õiguste kaitseks vajalikus ulatuses Ostja isikuandmeid kolmandatele isikutele.

7.6. Kõik Vavo.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

7.7. Ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid ning paluda neid muuta või kõrvaldada oma isikuandmed andmebaasist.

7.8. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil valdur(ät)vavo.ee