Tellimine

 

 

1.Kehtivus                                                                                               
Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Vavo Tarvik internetipoest tellitud kaupadele.

2. Hind ja kaubad
Kõik OÜ Vavo Tarvik kodulehel olevate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Lahtise õli ostul tuleb lisaks õlile osta vastavalt kogusele taara 1;3;5;10 liitrit. Ühe pakiga (saatmiskuluga) saadame kuni 20 liitrit õli, sama kehtib ka tehase pakendatud õlide puhul. See on tingitud pakiautomaadi suurusest ja paki kaalust.

3. Tellimuse vormistamine
Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige nupule "Lisa ostukorvi", avanenud lehel saate sisestada enda andmed. Samuti saate muuta kauba kogust. Tellimuse saate kinnitada klikkides lingile "Kinnita tellimus". Tehtud tellimus saadetakse koheselt ka Teie e-posti aadressile. Tellimus on aluseks kauba eest tasumiseks. Originaalarve saadetakse Teile koos kaubaga.

4. Kauba kohaletoimetamine
Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et Teie aadress oleks õige. Kohaletoimetamine toimub  vastavalt soovile kas SmartPOST ´ iga, POST24 või  "ELS postikulleriga" – ehk Eesti Post (ELS) toimetab kauba otse Teie koju või tellimusel märgitud aadressile. Kauba saatmist ei toimu enne, kui Meie kontole on laekunud ettemaks kogu tellimuse järgi tasumisele kuuluva summa ulatuses.

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest Meile elektronposti teel valdur(ät)vavo.ee.

NB! Saadetise kättesaamisel ELS kullerilt, on SAAJA kohustus veenduda, et pakk oleks terve ja transpordikahjustuseta! Vajadusel veenduge ka paki sisu seisus, enne kui annate kullerile allkirja, et paki vastu võtnud olete. Sest ELS hilisemaid pretensioone EI RAHULDA!

 5. Tellimuse tühistamine
NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettemaksu tasunud 5 tööpäeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

Tehtud tellimuse saate tühistada saates vastava teate valdur(ät)vavo.ee või helistate 51 61 708. Kui kaup on juba laost välja saadetud, siis tellimust enam tühistada ei saa!

6. Tellimuse täitmise tähtajad
Tellimuse täitmise tähtajad on 1-7 tööpäeva, sõltuvalt tellimusest. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel 1 tööpäeva jooksul peale ettemaksu laekumist.